Uzman Eğitmenler

Life Kinetik En Üst Seviye Eğitmenleri

Rene Wienen

Rene Wienen(1985 doğumlu), spor bilimcisi (Spor Bilimleri Yüksek Lisansı) ve hareket uzmanı, uluslararası bir eğitmen, konuşmacı ve eğitmen olarak çalışmaktadır. Başlıca konuları hayat kinetiği, egzersiz ve atletizm eğitimi. Müşterileri arasında şirketler, rekabetçi sporcular, eğlence sporcuları, dernekler, spor kulüpleri, okullar ve gündüz bakım merkezleri bulunmaktadır. Ruhr Üniversitesi Bochum’da çalışırken ilk kez LIFE KINETIK® hakkında bilgi aldı. Önceki spor bilimi bilgisinden dolayı, konsept hemen onu ikna etti. Çıraklık eğitimini bir LIFE KINETIK® eğitmeni olarak bitirmeye karar verdi ve biraz sonra Horst Lutz’da bir PRO ve usta eğitmen oldu. Bu arada Rene Wienen, Life Kinetics için çok sayıda kurs ve dünya çapında koçluk kursları düzenlemiştir.

İnanç Karaca

Spor bilimcisi İnanc Karaca 1973 yılında Mannheim’da doğdu. Spor bilimi, spor travmatolojisi ve performans fizyolojisi, ayrıca Heidelberg’de Ruprecht-Karls-Üniversitesi’nde eğitim bilimi eğitimi aldı.

1993 yılından beri sağlık ve zindelik alanında uzman olarak çalışmakta ve tanınmış şirketlere ve yöneticilerine bakıyor. Mannheim Şehri İş Sağlığı Yönetimi’nin yönetimini devralmadan önce, memleketi için 15 yıl boyunca büyük bir sağlık merkezi açtı. Bireysel kavramları ve kişisel danışmanlığı ile sağlığın teşviki ve geliştirilmesine bütüncül yaklaşımı, işbirliği yaptığı birçok tanınmış şirket ve şirket tarafından büyük değer görmektedir.

İki çocuğun babası sayısız rekabetçi sporcu, spor takımı ve siyasetten ve iş dünyasından büyük izler alır. Uluslararası bir antrenör ve yaşam kinetiği usta öğretmeni olarak, hem yurtiçinde hem de yurtdışında yaşam kinetiği eğitimi ve ayrıca yeni Life Kinetik usta eğiticilerinin eğitimi. İş sağlığı yönetiminde uzman olarak, şirketler için Life Kinetik bölüm eğiticilerinin eğitimi görevlerinden biridir.

Stefan Kloppe

Stefan Kloppe (1982 doğumlu) uzun Hentbol aktif pro ve yetişkin erkekler milli takımının dört uluslararası maçlara gençlik, genç ve askeri ekibin istasyonları aracılığıyla yönetilen kabul edildi. SC Magdeburg ile 2002’de ilk Alman takımı Şampiyonlar Ligi olarak kazandı. Sağlık Yönetimi Sanat Diploması için okurken, sağlık ve performans koçluğu alanında çalışmış ve eğitim, beslenme, yenilenme ve ruhsal uygunluk alanlarında üst düzey sporcular ve iş adamları bu yana denetlenen.

2010 yılından bu yana, Stefan Kloppe danışman ve eğitmen rekabetçi spor (Alman Hentbol Federasyonu) ve orta ölçekli şirketlerin yanı sıra üzerinde büyük şirketler olarak görev yaptığı bilgisi.
Hayat KINETIK ilk elçileri biri olarak o Yaşam Kinetik eğitmen eşit ve Yaşam Kinetik Pro eğitmen yetiştirmek ve çok etkili ve heyecan verici bir yöntem olarak tüm koçluk ve atölyelerinde Yaşam KINETIK kullanır. 2007 yılından bu yana, Yaşam Kinetik kendi faaliyetlerinden kaynaklanan temel öğesidir. dersler sayesinde, sunumlar, böyle Alman hentbol milli takımı olarak bireyler, işletmeler, eğitim kurumları ve profesyonel sporcular için koçluk, o bu bilgiyi yaymak istiyor.

Marié Niino

Marié Niino (1976 doğumlu) Almanya’da bir Japon anne-baba çocuğu olarak büyüdü ve o zamandan beri her iki kültür alanında da kendini evinde hissediyor. Her ikisi de klasik bir senfoni orkestrasının profesyonel müzisyenleri olan ebeveynleri ona müzik sevgisini kazandırdı ve ona farklı sporları tanıma özgürlüğünü verdi. Sonuçta, Japon dövüş sanatları karate’yi seçti ve tüm uluslararası turnuvalarda Almanya milli takımının bir üyesi olarak 10 yıl boyunca temsil edildi. Nedeniyle yüksek eğitim çalışkanlık, onların olağanüstü disiplin ve öğrenme etkileyici yeteneği o onların tarzı, hatta Dünya Kupası ve çeşitli ulusal başlıklarda Avrupa Şampiyonu beş katına şampiyonluğunu kazandı. Rekabetçi bir sporcu olarak zamanına paralel olarak, İlköğretim’de bir derece ve spor yöneticisi (IST) olarak eğitimini tamamladı. DOSB’de bir A-eğitmeni Karate olarak eğitim gördü ve 2008’den beri Rosenheim / Obb’da çalışıyor. bir karate okulu. Bir seminer lideri olarak Almanya ve komşu ülkelerdeki hem rekabetçi sporcuları hem de motive olmuş eğlence sporcularını öğretir.

Bir kitap yazarı ve uzman spor dergisi yayıncısı olarak kendi anlayışlarını aktarıyor. 2014 yılında Life Kinetik Eğitim Merkezi’nde eğitmen olarak eğitimini tamamladı ve 2015 yılından beri Master Eğitmen olarak çalışmaktadır. 2015 yılının Nisan ayında, Japonya’daki ilk Yaşam Kinetiği seminerini bir öğretim görevlisi olarak sürdürdü.

Michael Wenczel

Michael Wenczel (1977 doğumlu), 3 çocuk babası.

Profesyonel hayatımın ilk bölümünde profesyonel bir futbolcuydu. Diğer şeylerin yanı sıra VfR Mannheim, Eintracht Frankfurt, FC Augsburg ve FC Ingolstadt’da oynadım. 15 yıl boyunca hobimi bir meslek olarak takip etmeme izin verildi.

Profesyonel futbolcu olarak geçirdiğim süre boyunca çeşitli uzaktan eğitim kurslarını tamamladım. Son zamanlarda, çalışmalarımı IST spor ekonomisti (FH) olarak başarıyla tamamladım.

2010 yılında kendimi yaraladım ve sonunda 2011 yılında ayakkabılarımı asmak zorunda kaldım. Yaralanma Evresi sırasında yeni zorluklar aradım. Bir Yaşam Kinetiği Eğiticisi olarak Eğitim ve daha sonra bir Yaşam Kinetiği Master Eğitmeni olarak mevcut rezervlerin daha iyi kullanılmasını sağlamak için yeni fırsatlar açtı.

Kasım 2014’ten bu yana serbest çalışan bir Life Kinetik usta antrenörü ve futbol antrenörü olarak “13DREIZEHNer” şirketi var.

Life Kinetik için çeşitli antrenör eğitimleri, okul ve kitabe eğitimleri ve eğitici eğitimlerini zaten yapabildim.

Rouven Schirp

Rouven Schirp, b. 1975, sırasında ve o gençlik akademisinde yedi yıldı bu Of futbol ligi bölünme kulüp Schalke 04. bir atletizm antrenörü olarak 2009’a 1999 mezunu spor bilimci olarak yaptığı çalışmaların ardından çalıştı ve üç yıl boyunca ilk takımla birlikte çalıştı. Profesyonellerle geçirdiği süre boyunca, ilk olarak 2008’de Life Kinetics’i duydu.

2010 yılından bu yana serbest meslek olarak çalışmakta ve aynı yıl mezun olan Life Kinetik Eğitmeni olarak çalışmaktadır. Kısa bir süre sonra antrenör olarak antrenman yapıldı. Eşi Wencke ile birlikte, iki kişilik aile adamı Life Kinetik ve diğer önleme kursları sunan bir eğitim merkezi işletiyor. Ayrıca kişisel eğitimde çok sayıda sporcudan çok sayıda sporcuya danışmanlık yapıyor.

2015’ten beri Life Kinetik sunucusu olarak çalışıyor. Sorumlulukları arasında NRW’de antrenör eğitiminin organizasyonu ve okullarda, şirketlerde ve spor kulüplerinde danışmanlık faaliyetleri yer almaktadır.

Daniela Buse

Daniela Buse (1976 doğumlu) 1 kızı evlendi.

Ticari çıraklık eğitimini tamamladıktan sonra, birkaç yıl boyunca BMW için çalıştı. 2001’den 2015’e kadar Alman Bundeswehr’de profesyonel bir asker olarak görev yaptı. Çocukluğundan beri, Daniela Buse sonunda kariyer yolunu şekillendiren spor hakkında tutkulu olmuştur. Lisanslı bir Zumba eğitmeni ve eğitmeni olarak, uzun yıllardır Leipzig / Halle’nin evindeki aktif spor kulübü yaşamını aktif bir şekilde şekillendiriyor. Saale. 2015 yılında Life Kinetik’i ilk kez ve 2016 başında Horst Lutz’da antrenör eğitimini tamamladı. Şubat 2018’de, iddialı spor antrenörünü usta koçluk takip etti. İkna edilen Life Kinetik Trainer, Almanya genelinde şirketler ve yetkililer için Life Kinetik sunumları gerçekleştiriyor. Bununla birlikte, özel taahhütleri yarının nesli için geçerli.

Neele Mattausch

Neele Mattausch (1987 doğumlu), evlendi. Spor bilimcisi, konuşmacı, eğitmen ve öğretim görevlisi olarak çalışıyor. Her zaman spora meraklı, yıllarca Almanya ve ABD’de futbol oynadı. spor bilimleri çalışmaları, o Köln’deki Alman Spor Üniversitesi ve başka besin bilimi çalışmalarında mezun o Mansfield Üniversitesi (ABD) tamamlanmıştır.

2015 yılında 1. FC Köln’de asistan koçu olarak iş hayatının bir parçası olarak Life Kinetik’i ilk kez duydu. Life Kinetik Trainer eğitimini başarıyla tamamladıktan sonra, ABD’de Life Kinetics konseptini oluşturmaya yardımcı olmak için bir usta eğitmen olarak eğitildi.

2016 itibaren Milli Eğitim Müdürü olarak 2017 Neele Mattausch sonuna kadar Yaşam Kinetik ABD sorumluydu ve okullar, kulüpler ve bireysel profesyonel sporcular bir sonraki eğitim için çok sayıda kurslar vermiştir.

Türkiye’deki Life Kinetik eğitmenleri listesi için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.